Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | 12873 |
| Closure Type | zipper fly |
| Decoration | None |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Waist Size(in inches) | 28 – 40 |
| Front Style | Flat |
| Item Type | full length |
| Length | full length |
| Thickness | midweight |
| Fit Type | regular |
| Style | Smart Casual |
| Material | COTTON, SPANDEX, 98%COTTON 2%spandex |
| Gender | MEN |
| Pant Style | STRAIGHT |
| Waist Type | MID |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Measurement Error | Measuerd Lying Flat, There Can Be 1~3cm Differences. |
Instock
There are no reviews yet.