Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | shopping |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pattern Type | Solid |
| Closure Type | belt |
| Collar | Turn-down Collar |
| Model Number | N23C018177 |
| Type | LOOSE |
| Hooded | Yes |
| Decoration | sashes |
| Thickness | Standard |
| Lining Material | POLYESTER |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | High Street |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | Faux Leather, PU |
| Brand Name | mauroicardi |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outerwear Type | Leather & Suede |
| Gender | MEN |
| number | 743592579449 |
| KG | XL=1.574 kg |
Instock
There are no reviews yet.