Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 5 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Non-woven |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | shopping |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Zippers |
| Sleeve Style | regular |
| Model Number | Y2K |
| Hooded | Yes |
| Type | LOOSE |
| Thickness | Thick |
| Lining Material | POLYESTER |
| Closure Type | zipper |
| Cuff Style | CONVENTIONAL |
| Pattern Type | |
| Collar | O-Neck |
| Style | Punk Style |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Gender | MEN |
| Item Type | Outerwear & Coats |
Instock
There are no reviews yet.