Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Form | 1/6 |
| BJD/SD Attribute | Accessories |
| Mfg Series Number | Lifestyle |
| Warning | Not full size, only for dollhouse |
| Dimensions | 1/6 |
| Gender | Unisex |
| Model Number | UME89K |
| Type | Accessories |
| Material | RESIN |
| Brand Name | Umedolly |
| Item Type | Doll Accessories |
| CN | Guangdong |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.