Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Sleeve Style | regular |
| Cuff Style | CONVENTIONAL |
| Model Number | N23C018069 |
| Detachable Part | None |
| Decoration | Pockets |
| Lining Material | POLYESTER |
| Thickness | Standard |
| Hooded | No |
| Closure Type | Double Breasted |
| Pattern Type | Solid |
| Collar | Turn-down Collar |
| Material | POLYESTER |
| Clothing Length | x-long |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | chic |
| Brand Name | mauroicardi |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outerwear Type | Wool & Blends |
| Gender | MEN |
| number | 578612794168 1=S |
| KG | S=1.821 kg XL=1.887 kg |
Instock
There are no reviews yet.