Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Applicable Season | winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Closure Type | zipper, zipper |
| Lining Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Weight | 0.4-0.7kg |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | LOOSE |
| Hooded | No |
| Thickness | Thick |
| Filling | Silk-like Cotton |
| Collar | stand |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Material | other |
| Brand Name | mferlier |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | MEN |
Instock
There are no reviews yet.