Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 3 cm |
| Special Features | Breathable, Moisture Wicking |
| Product Care Instructions | Machine wash |
| Closure Type | Pull On |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Spring and Autumn |
| Applicable Scene | Daily |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Hooded | No |
| Pattern Type | Solid |
| Collar | Henry Collar |
| Style | Casual |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | SauceZhan |
| Origin | Mainland China |
| CN | BEIJING |
| Gender | MEN |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Applicable object: | adult |
| color | white and black |
| Edition type | loose fit |
| material | 100% cotton |
| thickness | 230 g |
Instock
There are no reviews yet.