Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Season | Four Seasons |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Hooded | Yes |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Thickness | Fleece |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | HOODIES |
| hoodies | hoodies |
| Sweatshirts | Sweatshirts |
| Weight: | 350-450g |
| Style: | Harajuku Casual |
| Gender: | men, women, Unisex |
| Pattern type: | fasion, cartoon, anime, Manga…… |
| Pullovers | Pullovers |
| Color: | hoodies color |
| size | S.M.L.XL.XXL.XXXL |
| Initial D | Initial D Hoodies, Initial D Sweatshirts |
Instock
There are no reviews yet.