Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Hoodie |
| Type | regular |
| Detachable Part | None |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual, Kawaii, Cute, Japanese Anime, Hip Hop |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | None |
| Thickness | Standard, Standard |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Brand Name | BIQUINI |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Gender | MEN |
| Item Type | HOODIES |
| Graphic | Mac Miller Balloonerism |
| Weight | 250g-300g |
| Colors | Black, Gray, Red, White, |
| European Size | XS S M L XL 2XL 3XL |
| Season | Spring, Autumn, Winter |
2D Manga/Comic, Cartoon |
|
| Style1 | Harajuku, Casual, Streetwear |
| Occasion | Daily, Casual, Sport, Shopping |
| Feature | Anime Clothes/Pullover/Long-sleeve |
| Printing Quality | The Print Does Not Fall Off |
| Material Feel | Soft, Quite Warm, Ironing Is Good |
| Shipping Speed | Fast Shipping |
| Feel | No Peculiar Smell |
| Item Number | Hoodie, Sweatshirt |
| Graphic1 | Mac Miller Balloonerism |
| Printing | Mac Miller Balloonerism |
Instock
There are no reviews yet.