Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Season | winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Model Number | Corpse Husband Hoodie, Corpse Husband I Miss You Hoodie |
| Type | regular |
| Detachable Part | None |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Style | Casual, Kawaii Harajuku Casual |
| Collar | Hooded |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | None |
| Thickness | Standard |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangxi |
| Gender | MEN, Men Women |
| Item Type | HOODIES |
| Weight | 250g |
| Corpse Husband Hoodie | Corpse Husband Hoodie |
| Corpse Husband | Corpse Husband |
I Miss You |
|
| Corpse Husband Merch Hoodie | Corpse Husband Merch Hoodie |
| Streetwear Men | Streetwear Men |
| Punk Clothes | Punk Clothes |
| Unisex | Unisex |
Instock
There are no reviews yet.