Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Waist | Mid Waist |
| Pant Style | pencil pants |
| Material Composition | synthetic fiber |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Front Style | Flat |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Fabric content | 31% (inclusive) – 50% (inclusive) |
| Fabric Type | Man-made fiber |
| Clothing Patterns | STRAIGHT |
| Season | All season |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Pant Length(cm) | Ankle-Length Pants |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | regular |
| Pant Closure Type | Elastic Waist |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | Hooded |
| Decoration | 3D, Hooded |
| Closure Type | Pullover |
| Style | Y2K |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | MINISO |
| Elasticity | Medium Strecth |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.