Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 17 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Craft of Weaving | TAT |
| Fit Type | Regulai Fit |
| Pattern Them | Fairy tale |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Women Tops |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | slash neck |
| Pattern Type | Striped |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | None |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Y2K |
| Material | SPANDEX |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Brand Name | Lamuusaa |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Slight Strech |
Instock
There are no reviews yet.