Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Release Date | Summer 2024 |
| Fit Type | regular |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Summer |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Decoration | Appliques |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Fabric Type | Nylon Cotton |
| Style | Casual, Casual |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Brand Name | MINISO |
| Elasticity | Non Strech |
| CN | Jiangxi |
| Department Name | Children |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.