Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | ED200513055C001 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Block Size | Micro building block、Big building block(>1cm) |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Warning | Dont go near fire |
| Material | Plastic |
| Brand Name | DUOP |
| Recommend Age | 3-6Y, 0-3y, 18+, 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Big Size Bricks, Big Size Track |
Instock
There are no reviews yet.