Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | 2431 |
| Warning | Keep away from fire |
| Material | Plastic |
| Brand Name | Bedi Yumy |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Size | 0.8cm x 3.2cm x 0.3cm |
| Key word | Puzzle and Enrich the Child's Imagination and Ability of Operation |
| Main Features | City Classic MOC Bricks |
| Features 01 | DIY Building Blocks Thin Bricks |
| Features 02 | Smooth Bricks 1×4 |
| Features 03 | Ceramic Tile Bricks |
| Features 04 | Educational Creative Bricks |
Instock
There are no reviews yet.