Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Craft of Weaving | Other |
| Fit Type | regular |
| Pattern Them | ARt |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | A286 |
| Sleeve Style | regular |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Geometric |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Decoration | asymmetrical |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Y2K |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Brand Name | Genayooa |
| CN | Guangdong |
| Elasticity | Non Strech |
| Dropshipping | yes |
| Wholesale | yes |
Instock
There are no reviews yet.