Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 10 cm |
| Release Date | Summer 2024 |
| Fit Type | regular |
| Pattern Them | Festival |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Summer |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Sleeve Style | Drop Sleeves |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Cartoon |
| Clothing Length | regular |
| Decoration | None |
| Sleeve Length(cm) | short(4-16inch) |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Y2K |
| Material | ModaL |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Tops Type | TEES |
| Item Type | tops |
| Brand Name | MINISO |
| Elasticity | Slight Strech |
| CN | Fujian |
| Princess Moana Tshirt | Best Day Ever T-shirts Women |
| Women Tees | Summer |
Instock
There are no reviews yet.