Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Season | Spring/Summer |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | txx1.12 spring Harem Pants |
| Pant Style | Harem Pants |
| Front Style | Flat |
| Waist Type | high |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | Button |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Fabric Type | corduroy |
| Fit Type | LOOSE |
| Style | Casual |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | PPLMHU |
| CN | Hunan |
| Elasticity | Slight Strech |
| casual baggy Harem Pants | 2025 NEW spring fall spodnie |
| ropa de mujer trend broek | trend womens high waist pantalones de mujer |
| casual high waist pantolonlar | casual high waist pantolonlar |
| Korean styles pantalon femme | antalones de mujer cintura alta |
| chic pantalones de mujer | vintage coffee hosen damen |
| pantalones holgados mujer | elastic waist 4xl pantaloni |
| pencil calca feminina | big size/plus size/loose/75kg trousers |
Instock
There are no reviews yet.