Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 17 × 19 cm |
| Season | All season |
| is_customized | No |
| Fabric Type | blended |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Women Skirts |
| Waistline | empire |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Decoration | Lace |
| Silhouette | Pleated |
| Pattern Type | Patchwork |
| Style | Y2K |
| Material | POLYESTER, SPANDEX |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Xingqing |
| Elasticity | Slight Strech |
| Fit Type | Regulai Fit |
Instock
There are no reviews yet.