Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 30 × 5 cm |
| Release Date | Spring 2024 |
| Season | Spring/Summer |
| is_customized | Yes |
| Fabric Type | Denim |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 20230275 |
| Waistline | empire |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Decoration | Appliques |
| Silhouette | A-LINE |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Y2K |
| Material | COTTON |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | BKQU |
| Elasticity | Non Strech |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | Slim |
Instock
There are no reviews yet.