Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 2 cm |
| Season | Summer |
| Fabric Type | Woven |
| Age | JUNIOR |
| Waistline | Dropped |
| Dresses Length | Above Knee, Mini |
| Decoration | None |
| Silhouette | A-LINE |
| Pattern Type | DOT |
| Style | Y2K |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | FZZSHPWL |
| Elasticity | Slight Strech |
| CN | Guangdong |
| Fit Type | slim fit |
Instock
There are no reviews yet.