Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Certificate Number | C200815022001-2A |
| CE | Certificate |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | PS |
| Model Number | 3811 |
| Warning | no eat |
| Material | Plastic |
| Brand Name | AQUARYTA |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.