Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.021 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Theme | Music |
| Warning | NO |
| Material | Wood, Plastic, PP plastic, wood |
| Model Number | Doll Musical Instruments |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Type | piano, guitar, violin, drum, sax, trumpet, curved tube, middle blowing |
| Color | multicolor |
| Type 1 | Miniature Violin Guitar |
| Type 2 | Dollhouse Accessories |
| Scale | 1/12 Scale |
| Gift | Baby Kids Gift |
| Function | DIY Doll Accessories |
Instock
There are no reviews yet.