Instock
| Weight | 0.763 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 24 cm |
| Release Date | Winter 2022 |
| Thickness | thicken |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | YH7.31-4 winter plush Velevt lined jeans |
| Style | Casual |
| Jeans Style | Harem Pants |
| Fit Type | regular |
| Fabric Type | Softener |
| Decoration | Pockets |
| Waist Type | high |
| Closure Type | button fly |
| Wash | light |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Material | COTTON, POLYESTER, Acrylic |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | JEANS |
| Brand Name | WMWMNU |
| Elasticity | Medium Strecth |
| CN | Hunan |
| Colors | 2 colors |
| Size | L-6XL |
| season | autumn, winter |
| plus size 6xl loose winter jeans | New arrivals bleached warm jeans |
| retro thicken denim pants | big size 220kg add velvet jeans Female |
| outdoor washed denim capris | elastic high waist baggy jeans |
| Korean fashion plus velvet jeans | high quality add velvet jeans |
| Velvet lined baggy denim Pant | thicken Oversized Denim Pants |
| Plus Velvet capris Jeans Women | Winter Thicken Jeans Women |
| thick warm soft Straight Jeans | High Waist Thicken Warm Jeans |
Instock
There are no reviews yet.