Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Pant Style | FLARE PANTS |
| Waist Type | MID |
| Pattern Type | Solid |
| Decoration | none |
| Closure Type | Elastic Waist |
| Fabric Type | blended |
| Fit Type | Slim |
| Style | sporty |
| Length | full length |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Elasticity | Medium Strecth |
| CN | Zhejiang |
| Category-01 | Fleece flare pants |
| Category-02 | Wide leg trousers |
| Function | Thick and warm |
| Feature | Slim and elastic |
| Size | M (40-50kg), L(50-60kg), XL (60-70kg) |
Instock
There are no reviews yet.