Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 3 cm |
| Is Electric | No battery |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Barcode | No |
| Certification | CE, CE |
| Gender | Unisex |
| Warning | Do not eat and keep away from fire |
| Material | Plastic, Plastic |
| Brand Name | GSF, COLOQY |
| Recommend Age | 3-6Y, 0-3y, 18+, 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Technic Toys |
| Plastic Type | ABS |
| Age Range | >3 years old |
| Classification | Assemblage |
| Packing | NO original box, new in sealed bag, Bubble Wrap |
| Notice | If some parts missing or broken, We will resend them to you for FREE |
| Feature | Moc toys set, Construction Toy, DIY Toy Kit, Education Collect toys |
| Suit For | Christmas Gifts, Birthday gifts, New Year gifts, Blocks fans |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Timely delivery | Buy with confidence |
| Due to copyright reasons | Unable to use complete images |
| Figure Shape | All are complete figure |
| Full body picture | You can consult our customer service |
| size | 4.5cm |
Instock
There are no reviews yet.