Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | JUNIOR |
| Pant Style | STRAIGHT |
| Waist Type | MID |
| Pattern Type | Cartoon |
| Decoration | PATCHWORK |
| Fabric Type | Flannel |
| Fit Type | regular |
| Style | Y2K |
| Length | Ankle-Length Pants |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | HELLO KITTY |
| Elasticity | Slight Strech |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.