Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | SPF21036333 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Block Size | Micro building block、Big building block(>1cm) |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | Big Building Blocks |
| Warning | Education Compatible with DuploED |
| Material | Plastic |
| Brand Name | tubaba |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 0-3y, 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.