Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Conductor Size | 1- 5 AWG |
| Number of Contacts | 1 – 10 |
| Model Number | UKK 80A 125A 160A 250A 400A 500A |
| Type | Screw |
| Brand Name | W.DE |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Usage | Electrical Wire |
| Apply | Distribution Cabinet |
| Connection way | Screw |
| Item1 | One in many out |
| Item2 | Din rail |
| Item3 | Junction box |
| Item4 | Terminal block |
| Item5 | Electric wiring |
| Item6 | Wire connector |
| Item7 | Universal distribution box |
| Item8 | UKK 80A |
| Rated Voltage/Current | 600V400A |
Instock
There are no reviews yet.