Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Certificate Number | WST21N020015R |
| CE | Certificate |
| Block Size | Small building block(Compatible with Lego) |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Plastic Block Shape | Self-Locking Bricks |
| Plastic Type | ABS |
| Model Number | KG76178 |
| Warning | CHOKING RISK |
| Material | Plastic |
| Brand Name | EASYLITE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Important Note | Only LED Light Set, Not Include Building Model |
| Package | New In Original Box |
| Package Include | LED Light Set only |
| Current | 1 A is recommended |
| Power | Less than 5v |
Instock
There are no reviews yet.