Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Season | All season |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Detachable Part | none |
| Decoration | Pockets, Button, Epaulet |
| Model Number | N24C012005 |
| Closure Type | Double Breasted |
| Collar | Turn-down Collar |
| Clothing Length | x-long |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Style | Office Lady |
| Material | Faux Leather, PU |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Outerwear Type | Leather & Suede |
| Brand Name | lautaro |
| number | 746373731318 |
| KG | S=1.743 kg XL=1.857 kg |
Instock
There are no reviews yet.