Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Type | 100% real fur |
| Fabric content | 96% and above |
| Release Date | SS2021 |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Hooded | No |
| Decoration | Fur |
| Model Number | W2119 |
| CraftTechnics | Full Pelt |
| Style | Office Lady, Thick Warm Fur |
| Pattern Type | Solid |
| Thickness | Thick |
| Collar | O-Neck |
| Sleeve Length(cm) | Nine Quarter |
| Type | Slim |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | HOOK |
| Material | Fur, Genuine leather, Raccoon Dog Fur |
| Brand Name | Wefurlena |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Outerwear Type | real fur |
| Gender | WOMEN |
| Clothing length: | 50cm |
| sleeve length: | 58cm |
Instock
There are no reviews yet.