Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Spring 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 0.8kg |
| Decoration | Patch Designs, Zippers, Spliced, Hooded |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | Women Cotton Jacket |
| Style | Casual |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | Slim |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LBP-BAIPING |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.