Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 500g |
| Decoration | Button, Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | Jackets For Woman |
| Style | Casual |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Type | regular |
| Closure Type | Single Breasted |
| Hooded | No |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | LLYGE |
| CN | Zhejiang |
| Suppert | Wholesale & Drop Shipping |
Instock
There are no reviews yet.