Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| whether full opening | No |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Other |
| Release Date | Winter 2024 |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Button, Fur |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | duck down + real fur coat |
| Weight | 0.7-0.8KG |
| Style | Casual |
| Down Weight | 100g-150g |
| Detachable Part | Collar Detachable |
| Hooded | No |
| Material | POLYESTER |
| Down Content | 90% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | Wide-waisted |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.