Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 500g |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | JERSEY |
| Model Number | Vintage Leopard Cotton Women's Jacket |
| Style | Casual |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Type | regular |
| Closure Type | None |
| Hooded | No |
| Pattern Type | |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Chin.Sweety |
| CN | Zhejiang |
| support | wholesale&dropshipping |
Instock
There are no reviews yet.