Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Release Date | FW2022 |
| Season | All season |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | 169 |
| Weight | 0.4 |
| Style | Casual |
| Down Weight | 100g-150g |
| Detachable Part | none |
| Hooded | Yes |
| Material | POLYESTER |
| Down Content | 90% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Type | regular |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VNFDWJ |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.