Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 32 × 3 cm |
| Release Date | SS2021 |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Decoration | Pockets, Zippers |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Style | Casual |
| Filling | Sustans |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | Slim |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| CN | Jiangsu |
| Weight | 850-1000g |
Instock
There are no reviews yet.