Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Fabric Type | Man-made fiber |
| Fabric content | 96% and above |
| Release Date | FW2022 |
| Season | Winter |
| Age | JUNIOR |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Pockets |
| Model Number | N22C013016 |
| Style | Sweet, Thick Warm Fur |
| CraftTechnics | Full Pelt |
| Type | Wide-waisted |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | Covered Button |
| Collar | Turn-down Collar |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Material | Faux Fur |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Outerwear Type | Fur & Faux Fur |
| Brand Name | lautaro |
| CN | Zhejiang |
| dropshipping | dropshipping 2022 best selling products |
| number | 655977442451 |
| wholesale | bulk items wholesale lots |
| KG | S=1.862 kg L=1.911 kg |
Instock
There are no reviews yet.