Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| whether full opening | No |
| Craft of Weaving | Knit |
| Release Date | Winter 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 800g-1000g |
| Decoration | vintage |
| Style | High Street |
| Filling | COTTON |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Cotton Liner |
| Type | regular |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | No |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | COTTON |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Fr(origin) |
Instock
There are no reviews yet.