Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 1100g |
| Decoration | Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | WT0027 |
| Style | Casual |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | Wide-waisted |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Orinchic |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.