Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Season | All season |
| Age | MIDDLE AGE |
| Decoration | Pockets, Zippers |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | sf030 |
| Weight | 0.3, 0.3kg |
| Style | Casual |
| Down Weight | 150g-200g |
| Detachable Part | none |
| Hooded | No |
| Material | COTTON |
| Down Content | 90% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Thickness | Thin |
| Type | Slim |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | short(4-16inch) |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.