Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 28 × 3 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | Knit |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | JUNIOR |
| Thickness | Standard |
| Model Number | K1194 |
| Hooded | Yes |
| Type | regular |
| Sleeve Style | regular |
| Closure Type | zipper |
| Collar | O-Neck |
| Pattern Type | Patchwork |
| Clothing Length | regular |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Decoration | Button, Patch Designs, diamonds, vintage, Hooded |
| Style | Y2K |
| Material | COTTON, Acrylic |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Outerwear Type | JACKETS |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| Brand Name | karrram |
| CN | Guangdong |
| Dropshipping | yes |
| Wholesale | yes |
Instock
There are no reviews yet.