Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.355 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Autumn 2023 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 355g |
| Decoration | Pockets |
| Model Number | 48 |
| Style | High Street |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Closure Type | Covered Button |
| Hooded | No |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | XNWMNZ |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.