Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 5 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | FW2022 |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Button, Pockets, Zippers |
| Fabric Type | TWILL |
| Model Number | 12344052 |
| Weight | 500 |
| Style | High Street |
| Down Weight | 100g-150g |
| Hooded | No |
| Material | POLYESTER |
| Down Content | 85% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | Wide-waisted |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | long(26+inch) |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | Amii |
| CN | Guangdong |
| item | Down jacket |
| subject 1 | Winter warm coat |
| subject 2 | Women's winter down jacket |
| subject 3 | Padding |
| subject 4 | Women's padded jacket |
| subject 5 | Puffer coats |
| subject 6 | Puffer jacket women |
| subject 7 | New in coats & jackets |
| subject 8 | Christmas Coats |
Instock
There are no reviews yet.