Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.481 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 20 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Winter 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | 109724113004 |
| Style | Casual |
| Down Weight | <100g |
| Hooded | No |
| Material | Nylon |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Plaid |
| Clothing Length | regular |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.