Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.539 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 29 × 15 cm |
| whether full opening | Yes |
| Thickness | THICK |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Release Date | Winter 2024 |
| Craft of Weaving | Other |
| Percentage of Material | ≥95% |
| Stuffing Percentage | ≥95% |
| Main Stuffing | COTTON |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Model Number | Women Down Vests |
| Closure Type | zipper |
| Collar | Turn-down Collar |
| Decoration | Pockets, Zippers, Adjustable Waist |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Style | Streetwear, Casual, Y2K Clothes |
| Material | COTTON, POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Outerwear Type | vest |
| Item Type | Outerwear & Coats |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.