Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Season | Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Weight | 1100g |
| Decoration | Spliced |
| Fabric Type | Flannel |
| Model Number | TJ567 |
| Style | Safari Style |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Thick |
| Type | regular |
| Closure Type | zipper |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | TACVASEN |
| CN | Fujian |
| Color | black, gray, red, blue, purple, white, pink |
| Size | Focus on our size Charts |
| Womens Waterproof Jacket | womens Winter Rain Coat |
| Womens Winter Warm Jacket | Women Winter Thermal Windbreaker |
| Fleece Lined Jacket for females | Fleeced Warm Jacket Females |
| Colorful Fashion Winter Jacket for women | Colorful Fashion Winter Coats Females |
| Outdoor Fashion Ski Windbreaker | Ladies Skiing Waterproof Jacket |
| Womens Fashion Winter Outwear | womens Outdoor Fashion Warm Clothing |
Instock
There are no reviews yet.