Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.462 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 23 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Winter 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Weight | 350g |
| Decoration | Pockets, Lace-up, Hooded |
| Fabric Type | FLEECE |
| Model Number | fleece sweatshirt |
| Style | Casual |
| Filling | Polyester Fiber |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Fleece |
| Type | regular |
| Closure Type | None |
| Hooded | Yes |
| Pattern Type | Letter |
| Clothing Length | regular |
| Material | CASHMERE, POLYESTER, wool |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
Instock
There are no reviews yet.