Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 3 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | FW2021 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Weight | 200g, 200g |
| Style | Office Lady |
| Down Weight | <100g |
| Detachable Part | none |
| Hooded | No |
| Material | POLYESTER |
| Down Content | 90% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | sleeveless |
| Thickness | Standard |
| Type | Slim |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
Instock
There are no reviews yet.